Пн. Сен 28th, 2020

ЕВРОРЕГИОН info

Новости еврорегионов и стран, входящих в еврорегионы

Ізмаїл: Власні ідеї в рамках транскордонного співробітництва

1 min read

Спільне партнерство у запуску стартапів може стати реальністю в рамках транскордонного співробітництва в Придунав’ї. 1 березня за цією темою в Ізмаїлі пройшов міжнародний форум, на якому побувала наш кореспондент Наталія Слободяна.

Науковці закладів вищої освіти, представники місцевої влади та громадських організацій стали учасниками міжнародного форуму,що пройшов 1 березня в Ізмаїлі. Його організатором виступив проект DA-SPACE, який представлений в 10 країнах Європи. Мета форуму – залучити до співробітництва студентську молодь, науковців, бізнес для реалізації власних ідей в рамках транскордонного співробітництва. Тому головним центром для проходження міжнародного форуму став Ізмаїльський державний гуманітарний університет, який є регіональним лідером в сфері реалізації інноваційних проектів в освіті, науки, соціальних програм.

Своїм досвідом по створенню лабораторій для реалізації стартап-проектів ділилися представники з Німеччини та Румунії. Координаторам проекту, в першу чергу цікаві нові теми для спільних проектів з українськими партнерами. Мета створення лабораторій – співробітництво з зацікавленими студентами, університетами, компаніями, які будуть спільно працювати та створювати оригінальний продукт, переважно в напрямку IT-технологій та водних ресурсів Дунаю. У той же час координатори проекту встановлюють зв’язок з усіма партнерами: бізнесом, університетами та органами влади, і за допомогою тренінгів та консультацій допомагають у запуску стартапів. «Галацький університет – партнер проекту DA-SPACE. В університеті відкрита лабораторія і цей прогресивний факт та участь у проекті створює можливість для партнерських відношень університету, студентів та компаній».

За матеріалами ТРК “Південна хвиля”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Обратная связь

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.